Sledovat film
Lásky jedné plavovlásky
online

Film Lásky jedné plavovlásky
  Trailer  k filmu Lásky jedné plavovlásky
Přehrajte si film Lásky jedné plavovlásky HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 540 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Lásky jedné plavovlásky

A byli spolu šťastni až do rána.
Hrdinkou filmu Lásky jedné plavovlásky je mladičká blondýnka Andula. Žije na internátě v malém středočeském městečku, kde na jednoho muže připadá deset žen - a většina je stejně ženatých. Andula touží, stejně jako většina jejich kamarádek, po trošce prosté lidské lásky. Je nezkušená, snadno uvěří slibům a lichotkám. Prožije trapný večer ve společnosti tří obstarožních záložáků a téměř podlehne jednomu z nich - Vacovskému. Až se konečně objeví ten pravý - mladý klavírista Milda. Když s ním stráví noc, je přesvědčena, že právě on je ten pravý. Vypraví se za svou láskou do Prahy. Když se seznámí s chlapcovými rodiči, zjistí, že vše je jinak...

Režie: Miloš Forman
Hrají a postavy: Hana Brejchová (Andula), Vladimír Pucholt (Milda), Vladimír Menšík (Vacovský), Ivan Kheil (vrchní plavčík Maňas), Jiří Hrubý (Burda), Milada Ježková (Milda's matka)
Rok výroby: 1965
Hodnocení: 75 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi CS Film 25.2.2024 22:00

Recenze filmu Lásky jedné plavovlásky:

Forman prostřednictvím Pucholta na Brejchové použil neuvěřitelně oblíbenou a možná nejrozšířenější techniku svádění vůbec - totiž metodu extrémního tlačení na pilu. Kupodivu zafungovala a ani jsem se jako divák necítil trapně. Poslední čtvrtina filmu pak jednoznačně patří Miladě Ježkové, zosobňující diktátorskou ochranářskou supermatku. Několikrát jsem v závěru filmu pocítil chuť jí uškrtit, zastřelit, vyhodit z okna, nebo jinak efektivně zlikvidovat.
80% Desmi22
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina