Sledovat film Jako pavouk online

Přehrajte si film Jako pavouk online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Jako pavouk online
Žánr:
akční, krimi, thriller
Režie:
Lee Tamahori
Hrají:
Morgan Freeman (Alex Cross), Monica Potterová (Tajný agent Jezzie Flanniganová), Michael Wincott (Gary Soneji/Jonathan Mercuzio), Dylan Baker (Speciální agent Ollie MacArthur), Mika Booremová (Megan Rose), Anton Yelchin (Dimitri Starodubov)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Hram má ke konci ještě daleko.

Cross je vynikajícím detektivem, který tradičně vítězí nad zločinci svou inteligencí - než se objeví jako jeho protivník Gary Soneji. Riskantní únos, který provedl naláká Crosse, aby se případu ujal. Sonejimu nejde jen o tento kriminální čin, ale o něco mnohem důležitějšího: chce si zajistit místo v historii. Každý svůj pohyb plánuje s přesností pavouka, který spřádá svou pavučinu. A detektiv Cross, spolu s agentkou tajné služby Jezií Flanniganovou, závodí s časem, aby ho zastavil.
Hodnocení:
64 %
Sledujte na:
Prima MAX

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.