Sledovat film Parchanti online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Parchanti
  Trailer k filmu Parchanti   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Sylvain White
Hrají a postavy:
Jeffrey Dean Morgan (Clay), Zoe Saldanaová (Aisha), Chris Evans (Jensen), Idris Elba (Roque), Columbus Short (Pooch), Óscar Jaenada (Cougar)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Všichni ostatní by už nepřežili.

"The Losers" je příběh plný akce a napětí, zrady a pomsty, který vypráví o členech elitní speciální jednotky, která je vyslána na misi do bolivijské džungle. Ale skupina, kterou tvoří Jensen, Roque, Pooch a Cougar, brzy zjistí, že se stali obětí zrady a jsou nastrčení úmyslně na smrtelnou misi a že vše zinscenoval silný nepřítel známý pouze jako Max. Využijí toho, že jsou už pokládaní za mrtvé, a vymyslí svůj vlastní riskantní plán, jak očistit svá jména a dostat Maxe. Připojí se k nim Aisha, nádherná agentka, která má na všem i svůj osobní zájem. Skupina se musí ubránit rozbrojům mezi sebou a udržet si náskok před krutým Maxem, který chce začít novou světovou válku s pomocí nových technologií, a to jen pro svůj vlastní prospěch. The Losers, skupina, která už byla dávno odepsaná, se musí snažit zneškodnit Maxe a zachránit svět, podaří se jim to?
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski