Sledovat film
Parchanti
online

Film Parchanti
  Trailer k filmu Parchanti Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Všichni ostatní by už nepřežili.
"The Losers" je příběh plný akce a napětí, zrady a pomsty, který vypráví o členech elitní speciální jednotky, která je vyslána na misi do bolivijské džungle. Ale skupina, kterou tvoří Jensen, Roque, Pooch a Cougar, brzy zjistí, že se stali obětí zrady a jsou nastrčení úmyslně na smrtelnou misi a že vše zinscenoval silný nepřítel známý pouze jako Max. Využijí toho, že jsou už pokládaní za mrtvé, a vymyslí svůj vlastní riskantní plán, jak očistit svá jména a dostat Maxe. Připojí se k nim Aisha, nádherná agentka, která má na všem i svůj osobní zájem. Skupina se musí ubránit rozbrojům mezi sebou a udržet si náskok před krutým Maxem, který chce začít novou světovou válku s pomocí nových technologií, a to jen pro svůj vlastní prospěch. The Losers, skupina, která už byla dávno odepsaná, se musí snažit zneškodnit Maxe a zachránit svět, podaří se jim to?

Režie: Sylvain White
Hrají a postavy: Jeffrey Dean Morgan (Clay), Zoe Saldanaová (Aisha), Chris Evans (Jensen), Idris Elba (Roque), Columbus Short (Pooch), Óscar Jaenada (Cougar)
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 64 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko