Sledovat film Finty Dicka a Jane online

Přehrajte si film Finty Dicka a Jane online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Finty Dicka a Jane
  Trailer k filmu Finty Dicka a Jane   Sledovat Finty Dicka a Jane online
Žánr:
Komedie, Krimi
Režie:
Dean Parisot
Hrají a postavy:
Jim Carrey (Dick Harper), Téa Leoniová (Jane Harperová), Alec Baldwin, Conrad Bachmann (Státní zástupce Phil), Richard Jenkins (Frank Bascombe), Angie Harmonová (Veronica Cleeman)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Peníze nebo život.

Dicku Harperovi se konečně vyplácejí roky jeho tvrdé práce _ po dlouhém čekání je povýšen na viceprezidenta společnosti Globodyne, světového leadera v oblasti konsolidace médií. Poté, co na své nové pozici stráví jeden den, je však Globodyne potopena ekonomickou katastrofou, která se podobá skandálu ve firmě Enron. A černý Petr zůstává v ruce Dickovi. Náhlá změna vrtkavé štěstěny udělala Dickovi, který si nestihl našetřit žádné peníze na horší časy, velkou čáru přes rozpočet. A místo horších časů přicházejí rovnou ty nejhorší - Dick a Jane s hrůzou sledují, jak z jejich života postupně mizí pompézní dům na předměstí, luxusní auta i přátelé z vyšší společnosti.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski