Sledovat film
Felix a Rose - Láska po francouzsku
online

Film Felix a Rose - Láska po francouzsku
  Trailer k filmu Felix a Rose - Láska po francouzsku Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Láska na druhý pohled.
Kdyby nebylo stávky na pařížském letišti, ti dva by se určitě nepotkali. Jejich životy i povahy jsou totálně odlišné. Ona utíká od muže, o kterém si myslí, že ho už nemiluje. On utíká za ženou, o které si myslí, že ji stále miluje. On má letět první třídou z New Yorku do Mnichova. Ona má "last minute" letenku do Mexika. On je na pokraji nervového zhroucení, ale stále si to nehodlá to připustit. Ona si poprvé uvědomuje, že její dosavadní život byl omyl. Ona je upovídaná, nepřehlédnutelná a nepřeslechnutelná. On je diskrétní, mlčenlivý a uzavřený. Felix a Rose se k sobě absolutně nehodí! Přesto spolu stráví noc.

Žánr: Komedie, Romantický
Hrají a postavy: Juliette Binocheová (Rose), Jean Reno (Félix), Sergi López (Sergio), Scali Delpeyrat (doktor), Karine Bellyová (obsluhující Air France), Raoul Billerey (Félixův otec)
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 62 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Seznam.cz TV 5.7.2022 12:40
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська