Film
Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství

Film Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství
  Trailer  k filmu Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Profesor Albus Brumbál ví, že mocný temný kouzelník Gellert Grindelwald je na cestě převzít moc nad kouzelnickým světem.
Profesor Albus Brumbál pověří magizoologa Mloka Scamandera vedením neohroženého týmu kouzelníků, čarodějek a jednoho odvážného mudlovského pekaře, aby utkali s mocným Gellertem Grindelwaldem a jeho rostoucím zástupem stoupenců.

Originální název:

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

Režie: David Yates
Hrají a postavy: Jude Law (Albus Dumbledore), Cara Mahoney (servírka), Mads Mikkelsen (Gellert Grindelwald), Eddie Redmayne (Newt Scamander), Katherine Waterstonová (Tina Goldstein), Popy Corby-Tuech (Vinda Rosier)
Rok výroby: 2022
Hodnocení: 62 %
Vysíláno na: HBO2
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina