Sledovat film
Fanoušci
online

Film Fanoušci
  Trailer k filmu Fanoušci Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Největší fanoušci ságy se vydávají na velkolepou vesmírnou misi.
Je rok 1999 a do kin se chystá premiéra Star Wars: Episoda I. Pro partičku fanoušků hvězdných válek je ale první epizoda víc než jen film, je to cesta jejich životů, jejich vzor, jejich sny a jejich životní náplň. Ještě před plánovanou premiérou jeden z nich zjistí, že je težce nemocný a s největší pravděpodobností se slavnostního uvedení nemusí ani dožít. A tak nezbývá než se sebrat a vydat se na dlouhou cestu na Skywalker Ranch. Podaří se jim přemluvit George Lucase k soukromé projekci ještě před oficiálním datem premiéry?

Režie: Kyle Newman
Hrají a postavy: Sam Huntington (Eric), Chris Marquette (Linus), Dan Fogler (Hutch), Jay Baruchel (Windows), Kristen Bellová (Zoe), David Denman (Chaz)
Země: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Paramount Network 3.8.2022 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko