Sledovat film
Exploze
online

Film Exploze
  Trailer k filmu Exploze Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Americký explozivní thriller o tom, že i doušek obyčejné vody může mít smrtelný říz.
Senátorovi Victorovi se při večeři se svými přáteli v restauraci náhle udělá zle a vzápětí jako živá bomba exploduje. Je povolán expert na výbušniny Danny O´Neil. Ten právě obdržel soudní rozhodnutí, že se nesmí přiblížit ke své ženě Terry. Od smrti jejich dcery mají manželé problémy, Danny si tragédii klade za svou vinu a nedokáže se s tím vyrovnat, zatímco Terry už toho má dost a začíná se scházet se senátorem Traveresem. Danny s kolegou Shanem Rogersem se snaží v restauraci najít zbytky nějaké výbušniny, žádné však nenajdou. Mezitím původce výbuchu volá senátora Thymea a požaduje miliony, o které prý jeho vinou přišel. Thyme odmítá a zakrátko je zabit výbuchem svého auta. Opět nejsou nalezeny žádné stopy po výbušnině. Policie ale zadrží podezřelého muže a chystá se soudní přelíčení. Předsedkyně soudu ale po napití vody též exploduje...

Žánr: Thriller, Akční, Drama
Hrají a postavy: Pierce Brosnan (Danny O'Neill), Ron Silver (Frank Traveres), Ben Cross (Mikhail Rashid), Lisa Eilbacherová (Terry O'Neillová), Tony Plana (Al-red), Al Waxman (James Garvey)
Scénář: Bart Baker
Země: USA
Rok výroby: 1992
Hodnocení: 57 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 10.8.2022 00:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko