Film Erik v zemi hmyzu

Sledovat film
Erik v zemi hmyzu
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Dobrodružná cesta do světa přírody.
Desetiletý Erik má na příští den do školy vypracovat slohovou práci na jakékoli téma. Stále nemůže vymyslet nic zajímavého. Ovšem když na půdě nalezne starý zaprášený obraz s rozkvetlou loukou, přesune se díky malému kouzlu a své bujné představivosti do říše hmyzu. Tady se seznamuje se všemi jeho obyvateli a získává celou řadu zajímavých informací z jejich života. A druhý den ve škole nemusí mít strach, že by se svojí prací u paní učitelky a u spolužáků neuspěl.

Žánr: Dobrodružný, Mysteriózní
Režie: Gidi van Liempd
Hrají a postavy: Jasper Oldenhof (Erik), Lenette van Dongen (Juffrouw), Yale Sackman (Rosalie), Merijn van Heiningen (Victor Sjollema), Hugo Haenen (Vader Erik), Anne-Mieke Ruyten (Moeder Erik)
Scénář: Cecilie Levy, Gidi van Liempd
Země: Belgie, Nizozemí
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 56 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko