Sledovat film Erik v zemi hmyzu online

Přehrajte si film Erik v zemi hmyzu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 92 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, záhady, fantasy Erik v zemi hmyzu na Filmbox!
  Sledovat Erik v zemi hmyzu online
Žánr:
dobrodružný, záhady, fantasy
Režie:
Gidi van Liempd
Hrají:
Jasper Oldenhof (Erik), Lenette van Dongen (Juffrouw), Yale Sackman (Rosalie), Merijn van Heiningen (Victor Sjollema), Hugo Haenen (Vader Erik), Anne-Mieke Ruyten (Moeder Erik)
Země:
Belgie, Nizozemí
Rok výroby:
2004
Popis:
Dobrodružná cesta do světa přírody.

Desetiletý Erik má na příští den do školy vypracovat slohovou práci na jakékoli téma. Stále nemůže vymyslet nic zajímavého. Ovšem když na půdě nalezne starý zaprášený obraz s rozkvetlou loukou, přesune se díky malému kouzlu a své bujné představivosti do říše hmyzu. Tady se seznamuje se všemi jeho obyvateli a získává celou řadu zajímavých informací z jejich života. A druhý den ve škole nemusí mít strach, že by se svojí prací u paní učitelky a u spolužáků neuspěl.
Hodnocení:
56 %
Sledujte na:
Filmbox

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.