Sledovat film
Dým bramborové natě
online

Film Dým bramborové natě
  Trailer  k filmu Dým bramborové natě
Přehrajte si film Dým bramborové natě HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 312 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Rudolf Hrušínský v roli poctivého venkovského lékaře a dobrého člověka.
Rudolf Hrušínský v roli doktora Meluzina. Stárnoucí pražský specialista přijme po rozchodu se ženou, která zůstala v zahraničí, místo obvodního lékaře ve venkovském zdravotním středisku, kde chce opět najít duševní klid a rovnováhu. Hledá ji v atmosféře dětství, v kraji, který je v jeho vzpomínkách spjat s vůní říjnových ohníčků a pečených brambor. Zprvu naráží na nedůvěru, nepochopení i pomluvy místních obyvatel. Jeho odborné znalosti, chápání lidských hodnot i slabostí a moudrý klid však jeho okolí přesvědčí, že je nejen dobrý lékař, ale i člověk. Lidé k němu najdou cestu a on sám získá novou náplň života.

Hrají a postavy: Vítězslav Jandák (Ota), Rudolf II. Hrušínský (dr. Meluzín), Václav Lohniský (hrobník Jaroš), Jana Dítětová (Šimonová), Jan Faltýnek (Karel), Věra Galatíková (Pavla Kodetová)
Rok výroby: 1976
Hodnocení: 71 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 12.8.2023 15:05
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina