Film
Zámek Nekonečno

Film Zámek Nekonečno
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Hrdiny filmu jsou chovanci ústavu, ale také vychovatelé. Tvůrci předkládají divákovi paletu nejrůznějších charakterů, naznačují příčinu, kvůli nimž se mladiství delikventi do ústavu dostávají, bez sentimentu ukazují jejich život v nápravném zařízení a poukazují na problémy, jež je třeba při převýchově řešit. Soustřeďují se přitom zejména na postavu středoškoláka Pavla, který sem přichází po nerozvážné vzpouře proti svému otci.

Žánr: Drama
Hrají a postavy: Pavel Kříž (Pavel), Josef Langmiler (Kodym), Jiří Ornest (Veselý), Vítězslav Jandák (Neján), Zdeněk Hradilák (Hošek), Jiří Němeček (Větrovec)
Rok výroby: 1983
Hodnocení: 78 %
Vysíláno na: CS Film
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina