Sledovat film
Dva muži hlásí příchod
online

Film Dva muži hlásí příchod
Přehrajte si film Dva muži hlásí příchod HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 421 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Vojna sice není kojná, ale dělá s chlapců chlapy. Alespoň v případě chlapecky nesmělého úředníka spořitelny to v české filmové komedii platí do puntíku.
Nesmělý úředník spořitelny odchází na vojnu. Tam, coby maminčin mazánek, získá nelichotivou přezdívku "švadlenka" a zpočátku se přes veškerou snahu svých kolegů i nadřízeného kapitána Sychry chová opravdu spíš jako moula a ne chlap. Přesto se seznámí s atraktivní dívkou Julkou, která ho dotáhne nakonec i ke svým rodičům. Tam se ukáže, že Julka je svobodnou matkou a má malého chlapečka. Celá snaha její rodiny spočívá v tom, sehnat jí ženicha, aby vesnické drbny konečně daly pokoj. To je pro čestného Jiřího velké dilema...

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Jaromír Hanzlík (Jirí Valenta), Jorga Kotrbová (Julka Vávrová), Cestmír Randa Jr. (MUDr. Valenta), Dagmar Neblechová (Valentová), Josef Somr (Kapitán Sychra), Vladimír Menšík (Frantisek Pacholík)
Rok výroby: 1975
Hodnocení: 58 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi CS Film 27.3.2023 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська