Sledovat film
Dva muži hlásí příchod
online

Film Dva muži hlásí příchod
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Vojna sice není kojná, ale dělá s chlapců chlapy. Alespoň v případě chlapecky nesmělého úředníka spořitelny to v české filmové komedii platí do puntíku.
Nesmělý úředník spořitelny odchází na vojnu. Tam, coby maminčin mazánek, získá nelichotivou přezdívku "švadlenka" a zpočátku se přes veškerou snahu svých kolegů i nadřízeného kapitána Sychry chová opravdu spíš jako moula a ne chlap. Přesto se seznámí s atraktivní dívkou Julkou, která ho dotáhne nakonec i ke svým rodičům. Tam se ukáže, že Julka je svobodnou matkou a má malého chlapečka. Celá snaha její rodiny spočívá v tom, sehnat jí ženicha, aby vesnické drbny konečně daly pokoj. To je pro čestného Jiřího velké dilema...

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Jaromír Hanzlík (Jirí Valenta), Jorga Kotrbová (Julka Vávrová), Cestmír Randa Jr. (MUDr. Valenta), Dagmar Neblechová (Valentová), Josef Somr (Kapitán Sychra), Vladimír Menšík (Frantisek Pacholík)
Rok výroby: 1975
Hodnocení: 57 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko