Sledovat film Dva muži hlásí příchod online

Přehrajte si film Dva muži hlásí příchod HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Dva muži hlásí příchod na Prima!
  Sledovat Dva muži hlásí příchod online
Žánr:
komedie
Režie:
Václav Vorlíček
Hrají a postavy:
Jaromír Hanzlík (Jirí Valenta), Jorga Kotrbová (Julka Vávrová), Cestmír Randa Jr. (MUDr. Valenta), Dagmar Neblechová (Valentová), Josef Somr (Kapitán Sychra), Vladimír Menšík (Frantisek Pacholík)
Země:
Československo
Rok výroby:
1975
Popis:
Vojna sice není kojná, ale dělá s chlapců chlapy. Alespoň v případě chlapecky nesmělého úředníka spořitelny to v české filmové komedii platí do puntíku.

Nesmělý úředník spořitelny odchází na vojnu. Tam, coby maminčin mazánek, získá nelichotivou přezdívku "švadlenka" a zpočátku se přes veškerou snahu svých kolegů i nadřízeného kapitána Sychry chová opravdu spíš jako moula a ne chlap. Přesto se seznámí s atraktivní dívkou Julkou, která ho dotáhne nakonec i ke svým rodičům. Tam se ukáže, že Julka je svobodnou matkou a má malého chlapečka. Celá snaha její rodiny spočívá v tom, sehnat jí ženicha, aby vesnické drbny konečně daly pokoj. To je pro čestného Jiřího velké dilema...
Hodnocení:
58 %
Sledujte na:
Prima Prima Archív a všechna videa pořadů televize Prima online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski