Sledovat film Dům online

Přehrajte si film Dům online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1460 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Dům
  Trailer k filmu Dům   Sledovat Dům online
Žánr:
Drama
Režie:
Manuel Poirier
Hrají a postavy:
Sergi López (Malo), Bruno Salomone (Rémi), Bérénice Bejová (Cloé), Barbara Schulzová (Laura), Cécile Rebboah (Nathalie), Florence Darelová (Noémie)
Země:
Francie
Rok výroby:
2007
Popis:
Francouzský film Dům režiséra Manuela Poiriera je příběhem muže, který prožívá zlom ve svém životě. Miluje obě své děti, ale rozvádí se, což znamená, že je svým způsobem ztrácí. Po víkendu stráveném na venkově objeví Malo se svým přítelem dům na prodej. Malo chce dům, který nutně potřebuje renovaci, za každou cenu koupit. I když jde o iracionální, zbytečnou koupi, dům se stává jeho obsesí. Promítá si do něj všechny své ztracené touhy a sny. Film Dům je drama člověka toužícího po obyčejném štěstí a životě.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski