Sledovat film Duch online

Přehrajte si film Duch HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, fantasy, komedie, zďż˝hady, romantickďż˝, thriller, romantický, mysteriózní Duch na Prima MAX!
  Trailer k filmu Duch   Sledovat Duch online
Žánr:
drama, fantasy, komedie, zďż˝hady, romantickďż˝, thriller, romantický, mysteriózní
Režie:
Jerry Zucker
Hrají a postavy:
Patrick Swayze (Sam Wheat), Demi Mooreová (Molly Jensenová), Tony Goldwyn (Carl Bruner), Stanley Lawrence (muž ve výtahu), Christopher J. Keene (muž ve výtahu), Susan Breslau (Susan)
Země:
USA
Rok výroby:
1990
Popis:
Podej nejlepšímu příteli prst a připraví tě o všechno.

Úspěšný bankovní úředník Sam žije s výtvarnicí Molly a mají krátce před svatbou. Jejich společný a šťastný život je však násilně přerván: při návratu z kina je Sam zastřelen neznámým mužem. Přitom ale dočasně získal neobvyklou výsadu, může se jako "neviditelný" dál pohybovat mezi živými. Protože objeví, že jeho smrt nebyla vůbec náhodná, chce nějakým způsobem varovat Molly. Navázat spojení se světem živých chce s pomocí prostřednice - poněkud bizarní černošky Ody Mae, která je schopna komunikovat s duchy...
Hodnocení:
73 %
Sledujte na:
Prima MAX Prima MAX Archív a všechna videa pořadů televize Prima MAX online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski