Sledovat film Dračí srdce: Boj o trůn online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Dračí srdce: Boj o trůn
  Trailer k filmu Dračí srdce: Boj o trůn   Sledovat 1528 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Fantasy
Režie:
Patrik Syversen
Hrají a postavy:
Tom Rhys Harries (Edric), Stig Frode Henriksen (Constable), Dina De Laurentiis (Kendra), Orjan Gamst (Constable), Martin Hutson (Osmund), André Eriksen (Thorgrim)
Země:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Uplynuly již dlouhá léta od chvíle, co se majestátní drak Drago stal přítelem krále Garetha. Když král zemře, jeho dvě vnoučata - dvojčata Edric a Meghan - využívají své vrozené dračí síly na to, aby neustále spolu zápasili a získávaly výhody ve vzájemném boji o trůn. Drago se marně snaží ukončit věčnou rivalitu mezi sourozenci, když najednou všechny ohrozí nové nebezpečí a neznámý nepřítel ukradne Dragovi zdroj jeho dračí síly - ohnivé srdce. V sázce je osud celého království, které nemá kdo ochraňovat. Dvojčata musejí konečně ukončit své šarvátky a spojit síly proti společnému nepříteli. A také najít způsob, jak zachránit Draga a království.
Hodnocení:
53 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski