Sledovat film
Down with love
online

Film Down with love
  Trailer k filmu Down with love Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Vtipné hříčky a slovní smeče pronásledují casanovu Catche.
New York. Šedesátá léta. Vlastně jejich dokonalá iluze. Spisovatelka Barbara Novak chce s pomocí redaktorky Vikki získat popularitu svou knihou "Kašlu na lásku". Dokazuje v ní, že moderní žena má stejná práva a možnosti jako muži. Chce skvělou kariéru a nezávazný sex, u něhož nemusí zrovna umírat láskou.

Tento ryze mužský náhled ale inspiruje casanovu a brilantního novináře "Catche", aby Barbaru sbalil a předvedl jí, co vlastně muži chtějí. Samozřejmě, že se oba mýlí.

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Peyton Reed
Hrají a postavy: Renée Zellwegerová (Barbara Novaková), Ewan McGregor (Catcher Block), Sarah Paulsonová (Vicki Hillerová), David Hyde Pierce (Peter MacMannus), Rachel Dratchová (Gladys), Jack Plotnick (Maurice)
Scénář: Eve Ahlert, Dennis Drake
Země: USA
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 64 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 16.11.2022 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська