Peyton Reed

režisér|producent|herec|scénárista
Narozen: 3.7.1964, Raleigh, North Carolina, USA (58 let)
Režijně debutoval úspěšným filmem "Bring It On," s Kirsten Dunst. Narodil se v Raleigh a absolvoval Univerzitu v Severní Karolině. Svou kariéru zahájil jako střihač ve společnosti Zaloom-Mayfield Productions. Po svém krátkém filmu "Almost Beat," oceněném Oscarem, začal pro tuto společnost také psát scénáře a režírovat.
Režíroval mnoho dokumentárních filmů o filmu, včetně "Tajemství natáčení trilogie Návrat do budoucnosti," "Očima Forresta Gumpa," a CBS "The Honeymooners Anniversary Special."
Pak odešel do Walt Disney, kde režíroval dva úspěšné televizní filmy," "The Computer Wore Tennis Shoes" a "The Love Bug,". Také režíroval epizody seriálu "Upright Citizens Brigade" a HBO film "Mr. Show with Bob and David," stejně tak jako videoklipy pro tak rozdílné hudební skupiny jako je Superchunk a The Connells.
Přehrajte si filmy od Peytona Reeda kdekoli a kdykoli chcete. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi, mobilu nebo na počítači 2 511 filmů a 144 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

filmy od Peytona Reeda připravené k přehrání:

  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська