Film Bez soucitu

Sledovat film
Bez soucitu
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Dva agenti. Jedno město. Žádné slitování.
Osobní asistent amerického ambasadora v Paříži, James Reece, má vše, co úspěšný muž potřebuje mít. Atraktivní přítelkyni, luxusní byt a skvěle placenou práci. Jediné, po čem touží je ... dostat se do pořádné akce. Ve chvíli, kdy dostane za úkol být k ruce americkému agentovi FBI Charliemu Waxovi, je nadšen. Wax má za úkol zabránit teroristickému útoku v Paříži. James však brzy zjistí, že Wax si libuje v násilí, zastrašování a nejde pro ránu daleko. Nejdřív střílí a teprve pak se ptá, jestli to někdo přežil.

Žánr: Akční, Krimi, Thriller
Režie: Pierre Morel
Hrají a postavy: John Travolta (FBI agent Charlie Wax), Jonathan Rhys Meyers (Richard Stevens), Kasia Smutniaková (Caroline), Richard Durden (velvyslanec Bennington), Bing Ying (M. Wong), Eric Gordon (ministr zahraničních věcí)
Scénář: Adi Hasak, Luc Besson
Země: Francie
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 64 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko