Sledovat film Dobře situovaný pán online

Přehrajte si film Dobře situovaný pán online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Dobře situovaný pán
  Sledovat Dobře situovaný pán online
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Miroslav Cikán
Hrají a postavy:
Jaroslav Marvan (Rudolf Samek, starozitník), Antonie Nedošinská (Karolina Kovárova, jeho hospodyné), Věra Ferbasová (Mana, její dcera), Jindřich Plachta (Vojtisek, sluha u Samka), Josef Cikán, Eman Fiala (holič)
Země:
Československo
Rok výroby:
1939
Popis:
Bohatý starožitník Rudolf Samek žije jako starý mládenec, finančně vypomáhá své hospodyni Karolíně při výchově její dcery Máni. Ta se po delší době vrací do Prahy z venkova a Samek jí pomáhá s výukou němčiny, aby mohla najít dobré zaměstnání. Máňa se seznámí s mladým elektrikářem Vaškem, netuší ale, že Samek se chystá nabídnout jí sňatek. Po několika nedorozuměních Máňa zůstává s Vaškem a Samek se vrací ke svému staromládeneckému životu.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski