Sledovat film Dobře situovaný pán online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Dobře situovaný pán
  Sledovat 1431 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Miroslav Cikán
Hrají a postavy:
Jaroslav Marvan (Rudolf Samek, starozitník), Antonie Nedošinská (Karolina Kovárova, jeho hospodyné), Věra Ferbasová (Mana, její dcera), Jindřich Plachta (Vojtisek, sluha u Samka), Josef Cikán, Eman Fiala (holič)
Země:
Československo
Rok výroby:
1939
Popis:
Bohatý starožitník Rudolf Samek žije jako starý mládenec, finančně vypomáhá své hospodyni Karolíně při výchově její dcery Máni. Ta se po delší době vrací do Prahy z venkova a Samek jí pomáhá s výukou němčiny, aby mohla najít dobré zaměstnání. Máňa se seznámí s mladým elektrikářem Vaškem, netuší ale, že Samek se chystá nabídnout jí sňatek. Po několika nedorozuměních Máňa zůstává s Vaškem a Samek se vrací ke svému staromládeneckému životu.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski