Film Malé dohazovačky

Sledovat film
Malé dohazovačky
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Jedna je bohatá, druhá chudá, jedné chybí matka, druhé otec, ale jinak jsou si k nerozeznání podobné a mají stejný sen o báječné rodině.
Diane žije v New Yorku a touží po své vlastní rodině. Roger, velmi úspěšný obchodník, má sice devítiletou dceru Alyssu, ale schází mu manželka. Jednou v létě se Roger potkává s Diane, která má s sebou svou oblíbenou chovanku Amandu. Jak skvělé je zjištění, že jsou si Amanda a Alyssa podobné. Obě začnou okamžitě pracovat na svém plánu - dát ty dva dospělé dohromady.

Žánr: Komedie
Režie: Andy Tennant
Hrají a postavy: Kirstie Alleyová (Diane Barrowsová), Steve Guttenberg (Roger Callaway), Mary-Kate Olsenová (Amanda Lemmonová), Ashley Olsenová (Alyssa Callawayová), Philip Bosco (Vincenzo), Jane Sibbettová (Clarice Kensingtonová)
Scénář: Deborah Dean Davis
Země: USA
Rok výroby: 1995
Hodnocení: 59 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko