Sledovat film Ledově ostří online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Ledově ostří
  Trailer k filmu Ledově ostří   Sledovat 1485 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Josh Gordon, Will Speck
Hrají a postavy:
Will Ferrell (Chazz), Jon Heder (Jimmy), Will Arnett (Stranz), Amy Poehlerová, Jenna Fischerová (Katie), William Fichtner (Darren)
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Není důležité zúčastnit se, ale zvítězit!

"Ledově ostří je čistá zábava, vítěz zlaté medaile za komedii", ve které hrají komickou superstar Will Ferrell a Jon Heder. Velcí krasobruslařští soupeři Chazz Michael Michaels a Jimmy MacElroy se spolu porvou o zlatou medaili na světovém šampionátu. Tito dva rivalové doživotně vykázaní z mužské kategorii obejdou zákaz a najdou zadní vrátka, která je přivedou zpět ale v kategorii párů!
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski