Sledovat film Die zehn Gebote online

Přehrajte si film Die zehn Gebote online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, drama, historický Die zehn Gebote na ZDF!
  Trailer k filmu Die zehn Gebote   Sledovat Die zehn Gebote online
Žánr:
dobrodružný, drama, historický
Režie:
Cecil B. DeMille
Hrají a postavy:
Charlton Heston (God (hlas)), Yul Brynner (Rameses), Anne Baxterová (Nefretiri), Edward G. Robinson (Dathan), Yvonne De Carlová (Sephora), Debra Pagetová (Lilia)
Země:
USA
Rok výroby:
1956
Popis:
Nejslavnější příběh, jaký kdy byl vyprávěn: Mojžíš vyvádí svůj národ do země zaslíbené.

Velkoryse pojatý historický snímek hollywoodského režiséra Cecila B. DeMillea vychází z druhé knihy Starého zákona a soustřeďuje se na líčení Mojžíšových osudů. Děj začíná v okamžiku, kdy se malého dítěte, které připlave v košíku po řece, tajně ujímá Bithiah, královna Egypta a přijme je za své. To je pak vychováváno v přepychu a dostane se mu vzdělání. Teprve až v dospělosti Mojžíš zjišťuje, že vlastně patří do jiné společnosti. Procitá z "bohatého snu" s vědomím, že musí židovskému lidu vrátit svobodu. S pomocí otroků se vzbouří proti nevlastnímu bratrovi faraónovi a kněžím, kteří pevnou mocí ovládají Egypt.
Hodnocení:
79 %
Sledujte na:
ZDF ZDF Archív a všechna videa pořadů televize ZDF online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski