Sledovat film Dennis postrach okolí znovu zasahuje online

Přehrajte si film Dennis postrach okolí znovu zasahuje online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1131 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Dennis postrach okolí znovu zasahuje
  Trailer k filmu Dennis postrach okolí znovu zasahuje   Sledovat Dennis postrach okolí znovu zasahuje online
Žánr:
Komedie, Rodinný
Režie:
Charles T. Kanganis
Hrají a postavy:
Don Rickles (Pan George Wilson), George Kennedy (Děda Johnson), Justin Cooper (Dennis Mitchell), Betty Whiteová (Paní Martha Wilsonová), Brian Doyle-Murray (Profesor), Scott 'Carrot Top' Thompson (Sylvester)
Země:
USA
Rok výroby:
1998
Popis:
Zabarikádujte dveře! Zamkněte okna! Je totiž zpáááááátky!!!!!!

Demoliční četa čítající jediného kluka - Dennise - postrachu okolí, který je tu znovu, aby dělal další lumpárny a neplechu. V roli Dennise se objevuje malý Justin Cooper, zatímco jeho stále trpícího souseda - pana Wilsona - ztvárnil legendární komik Don Rickless. Ale tentokrát nedohání pana Wilsona k šílenství jen Dennis. Na návštěvu totiž přijel Dennisův mladistvý dědeček a společně obrátí celou čtvrť vzhůru nohama. Když se ale dva intrikující podvodníci pokusí pana Wilsona oklamat s "pramenem mládí", je na Dennisovi, aby se pokusil zachránit jeho i celou čtvrť!
Hodnocení:
43 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski