Sledovat film Postrach Dennis online

Přehrajte si film Postrach Dennis online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1340 filmů a 110 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Postrach Dennis
  Trailer k filmu Postrach Dennis   Sledovat Postrach Dennis online
Žánr:
Komedie, Rodinný
Režie:
Nick Castle
Hrají a postavy:
Walter Matthau (Pan George Wilson), Mason Gamble (Dennis Mitchell), Joan Plowrightová (Paní Martha Wilsonová), Christopher Lloyd (Switchblade Sam), Lea Thompsonová (Paní Alice Mitchellová), Robert Stanton (Pan Henry Mitchell)
Země:
USA
Rok výroby:
1993
Popis:
Je to tornádo nebo cirkus, Dennis je vlastně dobrák od kosti.

Je poklidné letní odpoledne. Pan Wilson odpočívá a čte si noviny. Všude vládne ticho a klid. Ale najednou si uvědomí, že tak dlouhé ticho je podezřelé. Každou chvíli se určitě odněkud vynoří ON, aby mu provedl další neplechu. Šestiletý Dennis, který dokáže svými rošťárnami každého přivést k šílenství, je opravdu postrachem celého okolí... , ale především pana Wilsona! Dennis žije se svým tátou a mámou (Lea Thompson). Posledním členem jejich rodiny je velký chlupatý pes Raf. Spolu se svými dvěma kamarády, Joeym a Margaret, nejenže způsobí spoustu lumpáren svým sousedům, ale také musí vyzrát na nebezpečného lupiče "Sama Kudlu"
Hodnocení:
57 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski