Sledovat film
Cena medu
online

Film Cena medu
Přehrajte si film Cena medu HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 517 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Cena medu

Dramatický boj za záchranu života pětiletého chlapce.
Život pětiletého Péti, alergika, je vážně ohrožen po pobodání včelím rojem. Tým lékařů z malé nemocnice se pokouší o jeho záchranu výměnou krve. Je vyhlášeno pátrání po včelařích, jejichž krev by měla obsahovat potřebné protilátky. Podaří se malého chlapce zachránit?

Žánr: Drama
Režie: Jaromír Borek
Hrají a postavy: Oldřich Vlach (Dr. Vrba), Petr Pospíchal (Dr. Kavan), Jiří Vondráček (Péťův otec), Marta Hrachovinová (Péťova matka), Miroslav Zounar (Dr. Malina), Hana Vávrová (Monika)
Scénář: Pavel Hajný
Rok výroby: 1986
Hodnocení: 65 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 10.12.2023 16:10

Recenze filmu Cena medu:

Film celkem o nicem... herecky se mi nezdal nicim vyjimecny, myslenka kluka pobodaneho vcelami je mozna trochu originalni, ale myslim, ze by se toto tema dalo zpracovat mnohem lepe, nez jenom hodinovym hledanim vcelare s danou krevni skupinou. Je zde i mnoho chyb... jako napriklad kdyz kamera zabira rozhovor dvou policajtu v aute a pred odlesk celniho skla od slunce - vlastne nikoho nevidite :)) 6 hvezdicek jsem dala jenom s ohledem na to, ze tento film je z ne moc urodneho ceskeho filmoveho obdobi :))
60% kotatkoz
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina