Sledovat film Cena medu online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Cena medu
  Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Jaromír Borek
Hrají a postavy:
Oldřich Vlach (Dr. Vrba), Petr Pospíchal (Dr. Kavan), Jiří Vondráček (Péťův otec), Marta Hrachovinová (Péťova matka), Miroslav Zounar (Dr. Malina), Hana Vávrová (Monika)
Země:
Československo
Rok výroby:
1986
Popis:
Včelami pobodaný chlapec a obětavý lékař v dramatickém boji o záchranu lidského života natočeném podle skutečné události.

Život pětiletého Péti, alergika, je vážně ohrožen po pobodání včelím rojem. Tým lékařů z malé nemocnice se pokouší o jeho záchranu výměnou krve. Je vyhlášeno pátrání po včelařích, jejichž krev by měla obsahovat potřebné protilátky. Podaří se malého chlapce zachránit?
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski