Sledovat film Dech života online

Přehrajte si film Dech života online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný Dech života na !
  Trailer k filmu Dech života   Sledovat Dech života online
Žánr:
akční, dobrodružný
Režie:
John Glen
Hrají a postavy:
Timothy Dalton (James Bond), Maryam d'Aboová (Kara Milovyová), Jeroen Krabbé (Generál Georgi Koskov), Joe Don Baker (Brad Whitaker), John Rhys-Davies (Generál Leonid Pushkin), Art Malik (Kamran Shah)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1987
Popis:
Další v pořadí již patnácté filmové nasazení slavného britského agenta Jamese Bonda, tentokrát do boje proti zrádnému ruskému agentovi.

James Bond je pověřen, aby v Bratislavě zajistil bezpečnost generála KGB Koskova, ve skutečnosti britského agenta. Podaří se mu zabránit útoku ostřelovačky, kterou však pouze zraní, protože to je půvabná cellistka Kara Milovy, jejíž hru Bond před okamžikem sám obdivoval. Když je Koskov unesen z úkrytu na venkovském sídle, vydá se Bond zpět do Bratislavy, aby tu Kaře pomohl uniknout za hranice a dostal se přes ni na stopu Koskova, kterého ve skutečnosti nechtěla zabít, protože ho miluje (náboje byly slepé). Podaří se jim dostat přes hranice do Rakouska a po té do Tangeru, kde má Bond zabít agenta Pushkina, kterého Koskov označil za zrádce. Vzápětí se ovšem ukáže, že všechno je úplně jinak a Bond, pronásledovaný zabijákem Necrosem musí vymyslet geniální lest, jak odhalit celé zrádné spiknutí a zachránil život sobě i Kaře.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski