Sledovat film Dech života online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Dech života
  Trailer k filmu Dech života   Sledovat 1431 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný
Režie:
John Glen
Hrají a postavy:
Timothy Dalton (James Bond), Maryam d'Aboová (Kara Milovyová), Jeroen Krabbé (Generál Georgi Koskov), Joe Don Baker (Brad Whitaker), John Rhys-Davies (Generál Leonid Pushkin), Art Malik (Kamran Shah)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1987
Popis:
Další v pořadí již patnácté filmové nasazení slavného britského agenta Jamese Bonda, tentokrát do boje proti zrádnému ruskému agentovi.

James Bond je pověřen, aby v Bratislavě zajistil bezpečnost generála KGB Koskova, ve skutečnosti britského agenta. Podaří se mu zabránit útoku ostřelovačky, kterou však pouze zraní, protože to je půvabná cellistka Kara Milovy, jejíž hru Bond před okamžikem sám obdivoval. Když je Koskov unesen z úkrytu na venkovském sídle, vydá se Bond zpět do Bratislavy, aby tu Kaře pomohl uniknout za hranice a dostal se přes ni na stopu Koskova, kterého ve skutečnosti nechtěla zabít, protože ho miluje (náboje byly slepé). Podaří se jim dostat přes hranice do Rakouska a po té do Tangeru, kde má Bond zabít agenta Pushkina, kterého Koskov označil za zrádce. Vzápětí se ovšem ukáže, že všechno je úplně jinak a Bond, pronásledovaný zabijákem Necrosem musí vymyslet geniální lest, jak odhalit celé zrádné spiknutí a zachránil život sobě i Kaře.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski