Film
Dech života

Film Dech života
  Trailer k filmu Dech života Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Další v pořadí již patnácté filmové nasazení slavného britského agenta Jamese Bonda, tentokrát do boje proti zrádnému ruskému agentovi.
James Bond je pověřen, aby v Bratislavě zajistil bezpečnost generála KGB Koskova, ve skutečnosti britského agenta. Podaří se mu zabránit útoku ostřelovačky, kterou však pouze zraní, protože to je půvabná cellistka Kara Milovy, jejíž hru Bond před okamžikem sám obdivoval. Když je Koskov unesen z úkrytu na venkovském sídle, vydá se Bond zpět do Bratislavy, aby tu Kaře pomohl uniknout za hranice a dostal se přes ni na stopu Koskova, kterého ve skutečnosti nechtěla zabít, protože ho miluje (náboje byly slepé). Podaří se jim dostat přes hranice do Rakouska a po té do Tangeru, kde má Bond zabít agenta Pushkina, kterého Koskov označil za zrádce. Vzápětí se ovšem ukáže, že všechno je úplně jinak a Bond, pronásledovaný zabijákem Necrosem musí vymyslet geniální lest, jak odhalit celé zrádné spiknutí a zachránil život sobě i Kaře.

Režie: John Glen
Hrají a postavy: Timothy Dalton (James Bond), Maryam d'Aboová (Kara Milovyová), Jeroen Krabbé (Generál Georgi Koskov), Joe Don Baker (Brad Whitaker), John Rhys-Davies (Generál Leonid Pushkin), Art Malik (Kamran Shah)
Rok výroby: 1987
Hodnocení: 77 %
Vysíláno na: Prima MAX
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська