Sledovat film Soudný den online

Přehrajte si film Soudný den online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1316 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Soudný den
  Trailer k filmu Soudný den   Sledovat Soudný den online
Žánr:
Akční, Drama, Horor, Science Fiction, Thriller
Režie:
Neil Marshall
Hrají a postavy:
Caryn Peterson (Vagrant Girl), Adeola Ariyo (zdravotní sestra), Emma Cleasbyová, Christine Tomlinson (mladý Eden Sinclair), Vernon Willemse (Gimp), Paul Hyett (Hot Dog oběť)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2008
Popis:
Konec se blíží!

Smrtelný virus vyhladí stovky tisíc životů ve Velké Británii. Aby britská vláda zabránila dalším smrtím, rozhodne se postavit zeď, která zadrží nakažené v zemi vzniku epidemie, Skotsku. Ten, kdo se pokusí o útěk, zemře. Sama zeď je tak masivní bariérou, že se nikomu nepodaří dostat ven. Ani dovnitř! Skotsko bylo zavřeno před zbytkem světa - navždy... Za 25 let je virus jménem "Sekáč (Žnací stroj, Žnečka)" úplně zapomenut. Jenže teď začal v Londýně znovu vylézat na povrch. Vláda nemá na výběr a musí za bariéru poslat elitní jednotku, jejíž úkolem je objevit práci doktora Kana, který byl už jen kousek od objevení léku na "Sekáče". To, co je čeká za zdí je záhadou, pekelným prostředím ruien. Co objeví, však přesahuje nejdivočejší představy kohokoliv z nás.
Hodnocení:
60 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski