Sledovat film Darling Companion - Ein Hund fürs Leben online

Přehrajte si film Darling Companion - Ein Hund fürs Leben online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Darling Companion - Ein Hund fürs Leben na 3SAT!
  Trailer k filmu Darling Companion - Ein Hund fürs Leben   Sledovat Darling Companion - Ein Hund fürs Leben online
Žánr:
drama
Režie:
Lawrence Kasdan
Hrají a postavy:
Charles Halford (Christus Bonheur), Diane Keatonová (Beth Winter), Kevin Kline (Dr. Joseph Winter), Dianne Wiestová (Penny Alexander), Richard Jenkins (Russell), Elisabeth Mossová (Grace Winter)
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Snímek režiséra Lawrence Kasdana, Drahoušek k zakousnutí, nabízí příběh chirurga Josepha a jeho ženy Beth, rodičů dvou odrostlých dcer, kteří si jen těžko zvykají na prázdný dům. Jedinou radostí Beth se tak stane opuštěný pes, kterého se manželé ujali. Když ale jednoho dne Joseph ztratí psa na dovolené v horách, nešťastná Beth se společně s několika dalšími hosty pustí do zoufalého hledání, které každého ze zúčastněných zavede jiným, nečekaným směrem - někdy komickým, někdy děsivým a někdy hluboce dojemným.
Hodnocení:
51 %
Sledujte na:
3SAT 3SAT Archív a všechna videa pořadů televize 3SAT online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski