Film
Człowiek zasad

Film Człowiek zasad
  Trailer  k filmu Człowiek zasad
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Człowiek zasad

Tajný agent John Alexander má za úkol zlikvidovat dealera heroinu Kamaala z Afghánistánu a získat informace, kdo v USA a Afghánistánu bohatne z prodeje afghánských drog ve světě. Během akce náhodně pozná dvě dívky, které jsou oběťmi obchodu s lidským masem a utíkají před nebezpečným gangsterským bossem, který řídí gang lovců a pašeráků lidí a má vlivné politické kontakty na nejvyšších místech. Nájemný vrah Alexander se nyní musí rozhodnout, zda zachrání dívky na útěku, nebo zůstane loajální vůči vládní agentuře, která ho najala a svou misi dokončí.

Originální název:

Absolution

Režie: Keoni Waxman
Hrají a postavy: Steven Seagal (John Alexander), Byron Mann (Chi), Howard Dell (Van Horn), Adina Stetcu (Nadia), Vinnie Jones (šéf), Josh Barnett (Colt)
Země: USA, Rumunsko
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 44 %
Vysíláno na: TV4
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina