Sledovat film Zvíře online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Zvíře
  Trailer k filmu Zvíře   Sledovat 1419 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Luke Greenfield
Hrají a postavy:
Rob Schneider (Marvin), Colleen Haskellová (Rianna), John C. McGinley (Sisk), Edward Asner (Šéf Wilson), Louis Lombardiová (Fatty), Michael Caton (Dr. Wilder)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Má sílu lva, pohyblivost šimpanze a city ... kozy. Je to prostě zvíře!

James "Animal" Allen vzal vinu svého nejstaršího syna na sebe a odpykává trest ve vězení ve Folsomu. Když zde vypuknou nepokoje mezi černými a mexičany, přesunou Animala do vězení v Susanville. Zatím je venku obviněn jeho mladší syn z vraždy. Aby ochránil i druhého syna, musí se vrátit do své temné minulosti.
Hodnocení:
49 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko