Sledovat film Colombiana online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Colombiana
  Trailer k filmu Colombiana   Sledovat 1556 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Drama, Thriller
Režie:
Olivier Megaton
Hrají a postavy:
Zoe Saldanaová (Cataleya), Jordi Molla (Marco), Lennie James (Ross), Amandla Stenberg (Cat - jako desetiletá), Michael Vartan (Danny Delanay), Cliff Curtis (Emilio Restrepo)
Scénář:
Luc Besson, Robert Mark Kamen
Země:
USA, Francie
Rok výroby:
2011
Popis:
Krvavá cesta za pomstou v Bessonově stylu.

Jako dítě byla přítomna vraždě svých rodičů v Bogotě. Nyní se z ní stává chladnokrevný vrah. Hlavní hrdinku Cataleyu Restrepo ztvárnila krásná Zoe Saldana, kterou si celý svět pamatuje jako "předlohu" půvabné bojovnice Neytiri z blockbusteru Avatar. Film byl natočen podle scénáře Luca Bessona, autora filmových lahůdek jako Brutální Nikita nebo Pátý element. Na scénáři Besson spolupracoval s Robertem Markem Kamenem.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko