Sledovat film Cizinec online

Přehrajte si film Cizinec online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Cizinec
  Trailer k filmu Cizinec   Sledovat Cizinec online
Žánr:
Akční, Drama, Thriller
Režie:
Florian Henckel von Donnersmarck
Hrají a postavy:
Angelina Jolieová (Elise Clifton-Wardová), Johnny Depp (Frank Tupelo), Paul Bettany (inspektor John Acheson), Timothy Dalton (šéf inspektor Jones), Steven Berkoff (Reginald Shaw), Rufus Sewell (Angličan)
Země:
USA, Francie
Rok výroby:
2010
Popis:
Johnny Depp představuje ve filmu Cizinec amerického turistu, kterého lehkovážný flirt s cizinkou zaplete do sítě intrik, romantiky a nebezpečí. Frank se v průběhu spontánního výletu po Evropě zcela náhodou seznámí a začne flirtovat s Elise, pozoruhodnou ženou, která mu ale zkřížila cestu zcela plánovitě. Jejich vášnivá romance se v okouzlujícím prostředí Paříže a Benátek dále rozvíjí a oba zjišťují, že se nevědomky zapletli do smrtící hry kočky s myší.
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski