Sledovat film
Činy a sláva 3
online

Film Činy a sláva 3
  Trailer k filmu Činy a sláva 3 Trailer
Přehrajte si film Činy a sláva 3 HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 340 filmů a 146 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Rodina Benjamina Steeda se nedávno přestěhovala z pohodlí domova ve Vermontu do severní části státu New York a hodlá se začlenit do ustálených poměrů ve městě Palmyra. Ve snaze zapadnout do místního společenství zjistí, že pomoc, kterou si najali na vyčištění půdy k osídlení, se stává důvodem jejich vlastní náboženské rozepře - rozepře, která hrozí roztrhnout celou rodinu vedví. Dva bratři Steedové soupeří o přízeň dcery bohatého kupce - a oba dva se tak ocitají na odlišných stranách víry. Přestože se rodina snaží spor zahladit, brzo se ocitá postavena tváří v tvář hlubším problémům ohledně vlastní příslušnosti a víry v pravdu.

Žánr: Western, Drama
Hrají a postavy: Sam Hennings (Benjamin Steed), Brenda Strongová (Mary Ann Steedová), Eric Johnson (Joshua Steed), Alexander Carroll (Nathan Steed), Brighton Hertfordová (Melissa Steedová), Julia Cunningham (Rebecca Steed)
Scénář: Matt Whitaker
Země: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 61 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Extra 30.11.2022 19:30
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська