Sledovat film Chyť ma, ak to dokážeš online

Přehrajte si film Chyť ma, ak to dokážeš HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodruďż˝nďż˝, drama, krimi, dobrodružný Chyť ma, ak to dokážeš na STV1!
  Trailer k filmu Chyť ma, ak to dokážeš   Sledovat Chyť ma, ak to dokážeš online
Žánr:
dobrodruďż˝nďż˝, drama, krimi, dobrodružný
Režie:
Steven Spielberg
Hrají a postavy:
Leonardo DiCaprio (Frank Abagnale ml., aka Frank Conners/Frank Conrad), Tom Hanks (Carl Hanratty), Christopher Walken (Frank Abagnale, st.), Martin Sheen (Roger Strong), Nathalie Bayeová (Paula Abagnale), Amy Adamsová (Brenda Strong)
Země:
USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Pravdivý příběh skutečného podvodníka.

Frank W. Abagnale je dnes mužem v nejlepším věku s pověstí špičkového odborníka, ale ještě než dosáhl plnoletosti, tedy jedenadvaceti let, pátrala po něm policie bezmála třiceti států a pro agenta FBI Carla Hauratthyo byl doslova noční můrou. V šestnácti se Frank od svých vrstevníků příliš nelišil. Ale pak se jeho rodiče rozvedli a on měl pocit , že zůstal sám, proti celému světu a musí se bránit ze všech sil. Dělal to způsobem, který bere dech a zároveň svědčí o jeho zcela mimořádných schopnostech. Vyrobit si doklady a "udělat" se starším byla hračka. Dokázal však proniknout i do řad pilotů jedné z největších leteckých společností, aniž by složil jakékoli zkoušky. Diplom právníka, jak jinak než zfalšovaný, mu otevřel cestu stát se obhájcem a nějaký čas působil i jako dětský lékař na klinice. Žil v luxusních hotelech a procestoval kus světa, protože byl navíc i jedinečným padělatelem šeků. Jeho loupeže vyčíslil zoufalý agent FBI, s nímž si Frank dlouho pohrával jako kočka s myší, na závratnou sumu 2,5 milionů dolarů...
Hodnocení:
81 %
Sledujte na:
STV1 STV1 Archív a všechna videa pořadů televize STV1 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski