Film
Hustle a Flow

Film Hustle a Flow
  Trailer  k filmu Hustle a Flow
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Každý máme šanci začít znovu!
Život na americkém jihu byl vždy prosycen hudbou a Memphis je právem považován za hudební meku Ameriky. V posledních letech se tam prosazují i nové hudební žánry jako rap či hip hop. Právě do tohoto prostředí je zasazen divácky přívětivý snímek Snaž se a jeď, který vtipně vykresluje život v někdy hodně neradostném prostředí černošských čtvrtí amerických měst a ukazuje upřímnou touhu mladých Afroameričanů vymanit se z nehostinných podmínek třeba tím, že se prosadí ve světe showbyznysu.

Originální název:

Hustle & Flow / Hustle And Flow

Žánr: Drama, Krimi
Režie: Craig Brewer
Hrají a postavy: Terrence Howard (Djay), Anthony Anderson (Key), Taryn Manningová (Nola), Taraji P. Hensonová (Shug), DJ Qualls (Shelby), Paula Jai Parkerová (Lexus)
Scénář: Craig Brewer
Země: USA
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 81 %
Vysíláno na: Cinemax 2
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina