Film Chlupatá odplata

Sledovat film
Chlupatá odplata
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Rodinná komedie, která má pro svůj žánr velmi nezvyklé téma - válku. Brendan Fraser, hrdina dobrodružné trilogie Mumie, musí v roli stavaře nového projektu obytných domů čelit vzdoru těch, kteří jsou na místě stavby doma. Těch, kteří chtějí ve svém lese klid. Těch, kteří už nebudou couvat a kteří neváhají proměnit místo, kde žijí, v bojiště. Lesem se nese odhodlaný řev, odplata bude krutá, nelítostná . . a chlupatá! Generál mýval velí útok!

Žánr: Komedie, Rodinný
Režie: Roger Kumble
Hrají a postavy: Brendan Fraser (Dan Sanders), Ricky Garcia (Frank), Eugene Cordero (Cheese), Patrice O'Neal (Gus), Jim Norton (Hank), Brooke Shieldsová (Tammy Sandersová)
Scénář: Michael Carnes, Josh Gilbert
Země: USA, Spojené arabské emiráty
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 41 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko