Sledovat film Chlupatá odplata online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Chlupatá odplata
  Trailer k filmu Chlupatá odplata   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie, Rodinný
Režie:
Roger Kumble
Hrají a postavy:
Brendan Fraser (Dan Sanders), Ricky Garcia (Frank), Eugene Cordero (Cheese), Patrice O'Neal (Gus), Jim Norton (Hank), Brooke Shieldsová (Tammy Sandersová)
Scénář:
Michael Carnes, Josh Gilbert
Země:
USA, Spojené arabské emiráty
Rok výroby:
2010
Popis:
Rodinná komedie, která má pro svůj žánr velmi nezvyklé téma - válku. Brendan Fraser, hrdina dobrodružné trilogie Mumie, musí v roli stavaře nového projektu obytných domů čelit vzdoru těch, kteří jsou na místě stavby doma. Těch, kteří chtějí ve svém lese klid. Těch, kteří už nebudou couvat a kteří neváhají proměnit místo, kde žijí, v bojiště. Lesem se nese odhodlaný řev, odplata bude krutá, nelítostná . . a chlupatá! Generál mýval velí útok!
Hodnocení:
41 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko