Sledovat film Černá punčocha online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Černá punčocha
  Trailer k filmu Černá punčocha   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Krimi, psychologický
Režie:
Otakar Fuka
Hrají a postavy:
Vítězslav Jandák (Lt. Petr), Jitka Asterová, Stanislava Bartošová (Eva Kurzová), Ivana Chýlková, Hana Davidová (Ivana Blochová), Hana Heřmánková
Scénář:
Otakar Fuka, Vojtěch Měšťan
Země:
Československo
Rok výroby:
1988
Popis:
Česká psychologická krimi o nenápadném chlapíkovi, který se stal nočním postrachem žen.

Tvůrci filmu Černá punčocha se inspirovali skutečnými případy, jež se udály v severních Čechách a v Praze v osmdesátých letech minulého století. Smutným hrdinou je asi padesátiletý dámský modelový krejčí, všeobecně známý jako slušný bezúhonný člověk, schopný v práci, žijící ve spořádaném manželství, pěstující andulky a po večerech kondiční běh - tedy člověk, u něhož by nikdo nehledal nezvládnutelné emoce a sexuální úchylku vedoucí k vraždám.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko