Sledovat film Osud jménem Kamila online

Přehrajte si film Osud jménem Kamila online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi Osud jménem Kamila na CS Film!
  Trailer k filmu Osud jménem Kamila   Sledovat Osud jménem Kamila online
Žánr:
drama, krimi
Režie:
Petr Schulhoff
Hrají a postavy:
Jaroslav Drbohlav (Aniččin milý šofér Pavel), Vladimír Dlouhý (mnich Ondřej), Renáta Doleželová (Eva), Marie Drahokoupilová (Ilona), Jürgen Frohriep (Hans Richter), Jiří Klem (Tomás Gross)
Země:
Československo
Rok výroby:
1974
Popis:
Taxikář Tomáš Gross plánuje ilegální odjezd do zahraničí. Přemluví své bratry Pavla a Ondřeje k loupeži v poštovním muzeu, akce však skončí nečekanou tragédií...

Touha ilegálně utéci do zahraničí ovládá jen sobecké slabochy a navíc se vymstí: o tom se přesvědčí i smutní hrdinové tohoto filmu, kteří si chtějí přivydělat loupeží v poštovním muzeu. Poselství je jednoznačné: opustit vlast chtějí jen grázlové, ostatní poctivě pracují pro její rozkvět.
Hodnocení:
51 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.