Sledovat film Smrt stopařek online

Přehrajte si film Smrt stopařek HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online krimi Smrt stopařek na Prima MAX!
  Trailer k filmu Smrt stopařek   Sledovat Smrt stopařek online
Žánr:
krimi
Režie:
Jindřich Polák
Hrají a postavy:
Marek Perepeczko (Charvát), Zdeněk Buchvaldek (kapitán Kameník), Jana Válková (Klímová), Jaroslava Obermaierová (Jarošová), Dagmar Patrasová (Marta Vanková), Vilém Besser (Charvát (hlas))
Země:
Československo
Rok výroby:
1979
Popis:
Český kriminální film o vyšetřování dvojnásobné brutální vraždy, natočený na motivy skutečné události.

Řidiči Charvátovi se úspěšně daří tajit před okolím jak svůj pobyt ve vězení, tak i nezvladatelnou agresivitu vůči ženám. Jednoho dne vezme do auta dvě stopařky a cestou obě zavraždí. Těla pohodí na místě, jež nemá nic společného s jeho osobou, a domnívá se, že tím zahladil všechny stopy. Přesto se ho zmocní strach před dopadením, rozhodne se tedy uprchnout přes hranice. Aby se pojistil, bere si s sebou rukojmí - malého synka své bytné. Policejní vyšetřovatelé jsou mu však na stopě...
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
Prima MAX Prima MAX Archív a všechna videa pořadů televize Prima MAX online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.