Sledovat film
Smrt stopařek
online

Film Smrt stopařek
  Trailer k filmu Smrt stopařek Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Český kriminální film o vyšetřování dvojnásobné brutální vraždy, natočený na motivy skutečné události.
Řidiči Charvátovi se úspěšně daří tajit před okolím jak svůj pobyt ve vězení, tak i nezvladatelnou agresivitu vůči ženám. Jednoho dne vezme do auta dvě stopařky a cestou obě zavraždí. Těla pohodí na místě, jež nemá nic společného s jeho osobou, a domnívá se, že tím zahladil všechny stopy. Přesto se ho zmocní strach před dopadením, rozhodne se tedy uprchnout přes hranice. Aby se pojistil, bere si s sebou rukojmí - malého synka své bytné. Policejní vyšetřovatelé jsou mu však na stopě...

Žánr: Krimi
Hrají a postavy: Marek Perepeczko (Charvát), Zdeněk Buchvaldek (kapitán Kameník), Jana Válková (Klímová), Jaroslava Obermaierová (Jarošová), Dagmar Patrasová (Marta Vanková), Vilém Besser (Charvát (hlas))
Rok výroby: 1979
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi CS Film 27.10.2022 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська