Film
Smrt stopařek

Film Smrt stopařek
  Trailer  k filmu Smrt stopařek
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Dvěma dívkám ujede noční vlak, zbývá jim tak poslední možnost, jak se dostat domů. Nevědomky ale nastoupí do kamionu násilnického recidivisty.
Řidiči Charvátovi se úspěšně daří tajit před okolím jak svůj pobyt ve vězení, tak i nezvladatelnou agresivitu vůči ženám. Jednoho dne vezme do auta dvě stopařky a cestou obě zavraždí. Těla pohodí na místě, jež nemá nic společného s jeho osobou, a domnívá se, že tím zahladil všechny stopy. Přesto se ho zmocní strach před dopadením, rozhodne se tedy uprchnout přes hranice. Aby se pojistil, bere si s sebou rukojmí - malého synka své bytné. Policejní vyšetřovatelé jsou mu však na stopě...

Žánr: Krimi, Drama
Hrají a postavy: Marek Perepeczko (Charvát), Zdeněk Buchvaldek (kapitán Kameník), Jana Válková (Klímová), Jaroslava Obermaierová (Jarošová), Dagmar Patrasová (Marta Vanková), Vilém Besser (Charvát (hlas))
Rok výroby: 1979
Hodnocení: 61 %
Vysíláno na: Seznam.cz TV
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina