Film
Čas zabiť

Film Čas zabiť
  Trailer k filmu Čas zabiť Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Právník a jeho asistentka bojují o záchranu otce, který je obviněn z vraždy
Příběh o soudním procesu za vraždu, který vystupňuje rasové napětí v malém městečku na Mississippi až na hranici únosnosti. Uprostřed fanatických pochodů aktivistů, teroru Ku-Klux-Klanu, halasení sdělovacích prostředků a nepokojů plných násilí svádí nezkušený advokát plný ideálů strhující bitvu za spravedlnost v soudní síni.

Žánr: Akční, Drama
Režie: Joel Schumacher
Hrají a postavy: Matthew McConaughey (Jake Tyler Brigance), Sandra Bullocková (Ellen Roarková), Samuel L. Jackson (Carl Lee Hailey), Donald Suttherland (Lucien Wilbanks), Kevin Spacey (D.A. Rufus Buckley), Oliver Platt (Harry Rex Vonner)
Scénář: Akiva Goldsman
Země: USA
Rok výroby: 1996
Hodnocení: 75 %
Vysíláno na: STV1
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська