Film
C.K. dezertéři

Film C.K. dezertéři
  Trailer  k filmu C.K. dezertéři
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: C.K. dezertéři

Polská komedie z první světové války podle románu Kazimierze Sejdy je jakousi obdobou Haškova Dobrého vojáka Švejka. Ve filmu ztvárnil jednu z rolí český herec Josef Abrhám. Rok 1918. Malá posádka kdesi v Maďarsku. Do ní přichází nový zástupce velitele, oberleutnant von Nogay, fanatik a formalista. Jeho úkolem je přeměnit mnohonárodní všehochuť odvedenců na disciplinovanou armádu C.K. Monarchie. Problémy mu působí především mladý Polák Jan Kaniowski, zvaný Kania. Ten se navíc spolu s přáteli chystá k útěku.

Originální název:

C.K. dezerterzy

Režie: Janusz Majewski
Hrají a postavy: Josef Abrhám (Sierzant Zajicek), Zoltán Bezerédy (Benedek), Janusz Bukowski (Ulmmbach), Tadeusz Chudecki, Mariusz Czajka, Mariusz Dmochowski (generál)
Země: Maďarsko, Polsko
Rok výroby: 1986
Hodnocení: 73 %
Vysíláno na: Filmbox

Recenze filmu C.K. dezertéři:

Zbytocne dlhy film, ale rozhodne to nebol spatny film. Putovanie vojakov, ktori dezertovali z armady.
Drankeryth
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina