Sledovat film
Bounty
online

Film Bounty
  Trailer  k filmu Bounty
Přehrajte si film Bounty HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 306 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Peklo je nerozdělilo, nepřáteli se stali až v ráji.
Bounty vyplouvá den před Štědrým dnem roku 1787 z anglického Spitheadu, s cílem přivézt z Tahiti sazenice chlebovníku. Situaci na palubě však komplikuje zvolená riskantní trasa, nepřízeň počasí a především spory mezi mužstvem. A také mezi kapitánem Blighem a jeho zástupcem Fryem, který je nakonec ve funkci nahrazen Blighovým přítelem Fletcherem. Po doplutí na Tahiti dlouhý pobyt na ostrově posádku demoralizuje, a když se má loď vydat na zpáteční cestu, opět riskantní trasou, situace se vyostřuje a vše směřuje k nevyhnutelné konfrontaci.

Originální název:

The Bounty

Režie: Roger Donaldson
Hrají a postavy: Mel Gibson (William Bligh), Anthony Hopkins (Admiral Hood), Laurence Olivier (Kapitán Greetham), Edward Fox (John Fryer), Daniel Day-Lewis (William Cole), Bernard Hill (Edward Young)
Rok výroby: 1984
Hodnocení: 70 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV2 1.10.2023 20:10
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina