Film Bohové musí být šílení II

Sledovat film
Bohové musí být šílení II
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Pokračování dobrodružné komedie o příhodách křováckého lovce, o kráse africké přírody, podivnostech lidského chování a vrtošivé technice.
Stejně jako předchozí část i tentokrát se film odvíjí jako "pletýnka" několika vzájemně se proplétajících osudů. Přesněji osudů pěti. Je tu opět křovácký lovec XiXao, který se vydal s dětmi, Xisou a jejím mladším bratrem Xirem, na lov. Je tu americká právnička Ann Taylorová, která musí stihnout konferenci v Africe, ale neprozřetelně se vydá na krátký vyhlídkový let a zoolog Stephen Marshall, který ji chtěl dopravit zpět ve svém malinkém letadélku...

Žánr: Komedie
Režie: Jamie Uys
Hrají a postavy: N!xau (Xixo), Lena Farugiaová (Dr. Ann Taylorová), Hans Strydom (Dr. Stephen Marshall), Eiros (Xiri), Nadiesová (Xisa), Erick Bowen (Mateo)
Scénář: Jamie Uys
Země: Botswana, Jižní Afrika
Rok výroby: 1989
Hodnocení: 70 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko