Sledovat film
Daleko od lidí
online

Film Daleko od lidí
  Trailer  k filmu Daleko od lidí
Přehrajte si film Daleko od lidí HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 528 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Daleko od lidí

Daleko od lidí. Blízko do nebe.
Klasickým westernem inspirované existenciální drama, pojednávající o cestě dvou mužů na hřbetě koní za svobodou. Alžírsko 1954. Uprostřed neklidné a násilné doby se na cestu přes pohoří Atlas vydává podivná dvojice mužů: vesničan Mohamed, obviněný z vraždy, a učitel evropského původu Daru, který byl vybrán, aby jej jako eskorta doprovodil k soudu. Pronásledovaní jezdci, kteří touží po okamžitém trestu pro Mohameda, a pomstychtivými vesničany musí oba muži čelit kulkám, zuřící válce, zimě a dalším nebezpečím, aby si vybojovali svobodu.

Originální název:

Far from Men

Režie: David Oelhoffen
Hrají a postavy: Viggo Mortensen (Daru), Reda Kateb (Mohamed), Djemel Barek (Slimane), Vincent Martin (Balducci), Nicolas Giraud (nadporučík Le Tallec), Jean-Jérôme Esposito (Francis)
Země: Francie
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 72 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe 15.2.2024 13:00
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina