Film
Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny

Film Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny
  Trailer  k filmu Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny

Skutečný příběh válečného hrdiny, který dokázal bez jediného výstřelu zachránit 75 mužů z válečného pekla v krvavé bitvě o Okinawu.
Desátník Desmond Thomas Doss se stal za druhé světové války patrně jediným odpíračem vojenské služby, který byl později za své hrdinství vyznamenán nejvyšším americkým vojenským vyznamenáním, Medialí cti. Jako člen křesťanské církve Adventisté sedmého dne totiž odmítal zabíjet nepřátelské vojáky, kvůli osobnímu přesvědčení dokonce odmítal do boje nosit zbraň. Po japonském útoku na Pearl Harbor dobrovolně narukoval do americké armády s jediným posláním, zachraňovat lidské životy. Pro svou vlast ale nakonec dokázal udělat mnohem víc než ostatní.

Originální název:

Hacksaw Ridge

Režie: Mel Gibson
Hrají a postavy: Teresa Palmerová (Dorothy Schutteová), Hugo Weaving (Tom Doss), Andrew Garfield (Desmond T. Doss), Sam Worthington (kapitán Glover), Vince Vaughn (seržant Howell), Luke Bracey (Smitty)
Země: USA, Austrálie
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 81 %
Vysíláno na: Seznam.cz TV
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina