Sledovat film
Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny
online

Film Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny
  Trailer k filmu Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Příběh amerického vojáka, který se během války stal hrdinou bez jediného výstřelu.
Třiadvacetiletý Američan Desmond Doss se krátce poté, co Japonsko zaútočilo na Pearl Harbor, přihlásil do armády. Z hloubky svého přesvědčení však odmítal zabíjet, proto se stal zdravotníkem. Skutečnost, že Doss nenosil zbraň, se u jeho spolubojovníků nesetkávala s pochopením. Jen blázen by chtěl, aby mu v boji kryl záda chlapík, vyzbrojený jen odhodláním a lékárničkou. Přesto, jako jediný americký voják 2. světové války, bojoval v prvních liniích neozbrojený.

Režie: Mel Gibson
Hrají a postavy: Teresa Palmerová (Dorothy Schutteová), Hugo Weaving (Tom Doss), Andrew Garfield (Desmond T. Doss), Sam Worthington (kapitán Glover), Vince Vaughn (seržant Howell), Luke Bracey (Smitty)
Země: USA, Austrálie
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 81 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 25.9.2022 22:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська