Sledovat film Moneyball online

Přehrajte si film Moneyball online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Moneyball online
Žánr:
životopisný, drama, sport
Režie:
Bennett Miller
Hrají:
Brad Pitt (Billy Beane), Jonah Hill (Peter Brand), Philip Seymour Hoffman (Art Howe), Robin Wright Pennová (Sharon), Chris Pratt (Scott Hatteberg), Stephen Bishop (David Justice)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Na motivy skutečného příběhu.

Bývalý nadějný hráč baseballu Billy Beane pracuje jako manažer regionálního a špatně financovaného klubu Oakland Athletics. V poslední sezoně chyběl mužstvu k vítězství poháru jenom chloupek. I druhé místo je záslužné, jenže loni byl tým nabitý hvězdami a měl k dispozici náležitý rozpočet. Letos je peněz méně a dobří hráči jsou přetahováni do silnějších a bohatších klubů. V touze po vítězství se Billy rozhodne jít proti klasickým zvyklostem, které v baseballu platí. Najme matematika Petera Branda, který vystudoval univerzitu v Yale. Vybaveni počítačovou statistickou analýzou dospějí k neuvěřitelným závěrům a začnou najímat hráče, kteří nejsou extra drazí, ale kteří v kombinaci s ostatními podobnými hráči dovedou tým k vítězství v nové sezóně. Metoda je tak revoluční, že se nelíbí trenérovi ani majitelům klubu, ale Billy trvá na svém..
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
STV1

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.