Film
Asterix a Obelix

Film Asterix a Obelix
  Trailer  k filmu Asterix a Obelix
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Je rok 50. př. Kristem. Celá Galie je obsazena Římany... Celá? Ne! Jedna vesnice, obývaná nepoddajnými Galy, ještě stále odolává nájezdníkům.
Římští kolonizátoři ovládli Galii - kromě jedné jediné vesnice, kde se padesát obyvatel dokáže bránit mnohonásobné přesile díky zázračnému posilujícímu nápoji. Ten vyrábí místní druid Panoramix. Římský guvernér Detritus se chce nápoje zmocnit a uchvátit moc vládce Caesara. Jenže nepočítá s tím, že chytrý Asterix a jeho kamarád Obelix, který spadl do kouzelného nápoje jako dítě, a proto má sílu i bez nápoje, s pomocí Obelixova pejsánka Idefixe a samozřejmě druida Panoramixe, mu to pěkně zavaří - a ještě se u toho budou skvěle bavit. Bavit se budou i diváci, kteří zhlédnou tuto výpravnou adaptaci jednoho z nejpopulárnějších evropských komiksů.

Originální název:

Astérix et Obélix contre César / Asterix and Obelix vs. Caesar

Režie: Claude Zidi
Hrají a postavy: Christian Clavier (Astérix), Gérard Depardieu (Obélix), Roberto Benigni (Lucius Detritus (Tullius Destructivus), Michel Galabru (Abraracourcix), Claude Piéplu (Getafix), Daniel Prévost (Prolix Lügnix)
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 60 %
Vysíláno na: Prima Cool
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina