Sledovat film
Armáda pěti mužů
online

Film Armáda pěti mužů
  Trailer k filmu Armáda pěti mužů Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Jeden obrněný vlak převážející půl milionu dolarů ve zlatě versus pětice zlodějů s geniálním plánem.
Pistolník Dutchman a bandita Luis se domluví, že přepadnou vlak převážející mexické zlato, nejen aby pomohli revolucionářům, ale i aby si namastili kapsy. Proto se Luis vydá hledat další lidi do party, siláka Mesita, pyrotechnika Augustuse a samuraje. Pistolníci přijedou za Dutchmanem právě ve chvíli, kdy vojáci popravují jednoho ze vzbouřenců. Pistolníci mu pomohou a strhne se bitka, při které jsou všichni vojáci zmasakrováni. Vesničané musejí utéct, ale přesto jsou zajati a odvlečeni do pevnosti. Pistolníci se přesto probijí ven. Nyní jen zbývá přepadnout ten vlak.

Žánr: Western
Režie: Don Taylor
Hrají a postavy: Peter Graves (Dutchman), Bud Spencer (Mesito), James Daly (Kapitán Augustus), Claudio Gora (Manuel Estaban), Tetsuro Tamba (Samurai), Piero Lulli
Scénář: Dario Argento
Země: Itálie
Rok výroby: 1969
Hodnocení: 65 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 30.6.2022 15:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська