Sledovat film
Za hrsť dolárov
online

Film Za hrsť dolárov
  Trailer  k filmu Za hrsť dolárov
Přehrajte si film Za hrsť dolárov HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 505 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Za hrsť dolárov

Když se dva hádají, třetí se směje. Clint Eastwood v hlavní roli filmu, který napsal pravidla spaghetti westernu.
Do malého městečka na americko - mexické hranici přijíždí osamělý pistolník Joe. Nechá se najmout na práci jedním místním klanem s nepoctivými praktikami. Přitom spolupracuje i s klanem protivníka, a tak oběma stranami manipuluje. Sleduje pouze svůj cíl, vyvolat nepokoje a mít z toho svůj zisk.

Originální název:

Per un pugno di dollari / A Fistful of Dollars / A Fistful of Dollars / Por un puńado de dól

Žánr: Western, Akční, Drama
Hrají a postavy: Clint Eastwood (Joe), Marianne Kochová (Marisol), Gian Maria Volonté (Ramón Rojo), Wolfgang Lukschy (John Baxter), Sieghardt Rupp (Esteban Rojo), Joseph Egger (Piripero)
Rok výroby: 1964
Hodnocení: 79 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 3.12.2023 15:30

Recenze filmu Za hrsť dolárov:

Ako mladému chalanovi sami páčil jeden western najviac, ale nikdy som si nevedel spomenúť ako sa volal, alebo kto v ňom hral. A raz som dostal náladu pozrieť si nejaký skvelý western a dopracoval som sa k tomu, že si pozriem dolárovú trilógiu. A ako som sa potešil keď som dopozeral prvú časť tejto trilógie, pretože to bol film ktorý som hľadal. A nakoniec musím napísať, že ma táto časť bavila najviac, hlavne kvôli normálnej dĺžke ale predsa len Dobrý, Zlý a Škaredý je o niečo lepší... Hodnotenie: 8.4/10
80% sebo9629
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina