Sledovat film Anzio online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Anzio
  Trailer k filmu Anzio   Sledovat 1300 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Válečný
Režie:
Edward Dmytryk, Duilio Coletti
Hrají a postavy:
Robert Mitchum (Dick Ennis), Peter Falk (Jack Rabinoff), Robert Ryan (Lt. General Carson), Earl Holliman (Abe Stimmler), Mark Damon (Wally Richardson), Arthur Kennedy (Jack Lesley)
Země:
Itálie, USA
Rok výroby:
1968
Popis:
Americké válečné drama o jedné z velkých bitev 2. světové války a chybě, která stála životy tisíce mužů.

Americký novinový zpravodaj píše o výsadku v Anziu, kde na americké a britské vojáky čekaly v roce 1944 zakopané, připravené a dobře opevněné německé jednotky. Bitva, která zde vzplanula, byla plná scén úžasného hrdinství i hrozného krveprolití a nakonec se stala i jednou z nejvýznamnějších vojenských akcí celé druhé světové války.
Hodnocení:
60 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski